Roeicommissie

Bestuurslid:
Keesjan de Wilde (roeicommissaris)
roeicommissaris@roeienzeil.nl
roeicommissie@roeienzeil.nl

telefoon 06 50693215

Coördinator Roeiopleiding:
Jeanneke van Meulebrouck

Basis Roeiopleiding:
Hans Vleugels
basisinstructie@roeienzeil.nl

Cursus Ongestuurd Roeien:
Wim Hofmijster
cor@roeienzeil.nl

Skiff instructie:    
Jenette Douma
skiffinstructie@roeienzeil.nl

Jeugd Roei-instructie:   
Arie Maarten de Bruin
jeugdroeien@roeienzeil.nl

Recreatieroeien :

recreatieroeien@roeienzeil.n

Het platform voor roeiactiviteiten bestaat uit:

  • Coachroeien , Jaap de Vries
  • Goudse Mijltraining, Jens Nooitgedagt
  • Roeitochten RZVG, Lieneke v.d. Burg
  • Roeimakelaar, Peter Prins
  • Datumprikker , Octave Coenegracht
  • Midweek roeien, Hans Boer
  • 50-Fit, Hans Boer
  • …….
  • …….
  • …….

 

midweekroeien@roeienzeil.nl

50-fit@roeienzeil.nl

 

Roeivalidatie:
Arja Hovingh (amhovingh@me.com)

Wedstrijdroeien:                
Hoofd: Hans Nielen
wedstrijdroeicommissaris@roeienzeil.nl

Goudse Mijl:
Tjeerd Meij (voorzitter)
Lida van Eck (secretaris)
Markwin Wattel (1ste wedstrijdleider)
Anja v.d. Hoef (2e wedstrijdleider)
Jan Niks -coördinator waterlogistiek
Arie-Maarten de Bruin – coördinator wallogistiek
goudsemijl@roeienzeil.nl

Competitieroeien:
Nicole Geerts
Anita Vogelezang
competitieroeien@roeienzeil.nl

Commissie toewijzingen:
Ivette Meijerink
Ellen Siegers
Edward Clarenbach

Junior wedstrijdroeien:
Toine Vergroesen (vergr007@planet.nl)
André Beerthuizen
Hans Pieterman

Erja Zandijk

Marathonroeien

An van Veen

vacature

Richard Liebrechts

marathonroeien@roeienzeil.nl

Roeimateriaal:
Hans Nielen
Frank Slangen

Verantwoordelijke voor de roei ergometers:
Onno de Haan

Commissie beheer reserveringssysteem:

Ties Kroezen
Henk de Vries                                                                                                                                                                                                Vincent Zimmerman                                                                                                                                                                         Edward Clarenbach

beheer.reserveringssysteem@roeienzeil.nl

 

Deze pagina wordt onderhouden door: de Roeicommissaris