Tijdens de Minizeilweek is er een nieuw item in de kledingcollectie geïntroduceerd, een rood poloshirt met het RVZG-logo erop. Er is met name gedacht aan de zeilers omdat er voor hen geen clubkleding verkrijgbaar is. Uiteraard kunnen ook roeiers het shirt bestellen, het is alleen niet geschikt als wedstrijdshirt i.v.m. de afwijkende kleur.
De polo’s zijn verkrijgbaar in dames- en herenuitvoering en kunnen gepast worden in de sociëteit van de vereniging op zaterdag 14 juni van 13.00 tot 14.00 uur. De shirts kunnen dan direct besteld worden op de volgende website: roeienzeilwinkel.nl
De neon-shirts en -tanktops, waarvoor eerder een pasmoment is geweest, kunnen ook nog steeds besteld worden op deze website.
De neon-kleding die vóór 31 mei was besteld, ligt inmiddels klaar op de vereniging en kan bij Arno worden afgehaald.
(11 juni 2025 – Ellen van Eeuwijk, kledingcommissie)
Comments are closed.