Zeilcommissie

Zeilcommissie: zeilcommissie@roeienzeil.nl
Jeroen van Catz Zeilcommissaris zeilcommissaris@roeienzeil.nl
Frank van Maren Optimisten optimisten@roeienzeil.nl
Lucas Agema Cadetten/RS Feva’s cadetten@roeienzeil.nl
Robin Arens Splashes/Lasers lasers@roeienzeil.nl
Herman Verzijl Centaurs/Randmeren centaurs@roeienzeil.nl
Gardi Pieters, Martine de Fraiture, Winand de Fraiture Instructeurscoördinatoren zeilinstructeurs@roeienzeil.nl
Ard Geelkerken Zeilmateriaal zeilmateriaal@roeienzeil.nl
Vacant Wedstrijdzeilen wedstrijdzeilen@roeienzeil.nl
Zeilinstructieweek: zeilinstructieweek@roeienzeil.nl
Stan Schouten Organisatie
Rein de Sauvage Organisatie
Mini Zeilweek: minizeilweek@roeienzeil.nl
Gerbert Aalberts Organisatie
Hans van der Kloes
Gert Wijsman
Coachzeilen: coachzeilen@roeienzeil.nl
Jan Willem Janse Woensdagavond
Martin Weerstand Zaterdagmiddag
Young Ones: jeugdbestuur@roeienzeil.nl
Jeugdbestuur Organisatie
Comité Goudse Zeilweek : zeilwedstrijden@roeienzeil.nl
Jeroen van Catz Afvaardiging RZV Gouda
Geert Geelkerken Afvaardiging RZV Gouda
Willem Elderenbosch Afvaardiging RZV Gouda
Chris ten Hoopen Afvaardiging Elfhoeven
Bertel Kolthof Afvaardiging Elfhoeven
Jaap de Vries Afvaardiging Elfhoeven
Zeilgids Kielboten :  zeilgids@roeienzeil.nl
Irene Zaalberg
Kielboot 0 :
Hans van der Kloes hansvanderkloes@gmail.com
Woensdagmiddagzeilen van A naar Beter :
Gardi Pieters Gardi@live.nl
Coördinator Frieslandweekend :
Pieter de Haan pieter-de-haan@hetnet.nl
Coördinator wedstrijdzeilen Randmeren:
Jan Willem Janse, Pieter de Haan wedstrijdzeilenrandmeren@roeienzeil.nl

 

Deze pagina wordt onderhouden door: de Zeilcommissaris