Zeilcommissie

Zeilcommissie: zeilcommissie@roeienzeil.nl
Willem van der Meij Zeilcommissaris zeilcommissaris@roeienzeil.nl
Frank van Maren Optimisten optimisten@roeienzeil.nl
Hugo de Fraiture (Robin Arens) Cadetten/RS Feva’s cadetten@roeienzeil.nl
Lucas Agema Splashes/Lasers lasers@roeienzeil.nl
Gert Wijsman Centaurs/Randmeren centaurs@roeienzeil.nl
Gardi Pieters, Martine de Fraiture, Winand de Fraiture Instructeurscoördinatoren zeilinstructeurs@roeienzeil.nl
Ard Geelkerken Zeilmateriaal zeilmateriaal@roeienzeil.nl
Vacant Wedstrijdzeilen wedstrijdzeilen@roeienzeil.nl
Zeilinstructieweek: zeilinstructieweek@roeienzeil.nl
Stan Schouten Organisatie
Rein de Sauvage Organisatie
Mini Zeilweek: minizeilweek@roeienzeil.nl
Hans van der Kloes Organisatie
Addy van der Knaap
Gert Wijsman
 Willem Jan
Coachzeilen: coachzeilen@roeienzeil.nl
Frank Bos Woensdagavond
Hans van der Kloes/Suzan Orlebeke Zaterdagmiddag
 Henk lenselink  Woensdagavond
Young Ones: jeugdbestuur@roeienzeil.nl
Jeugdbestuur Organisatie
Comité Goudse Zeilweek : zeilwedstrijden@roeienzeil.nl
Willem van der Meij Afvaardiging RZV Gouda
Geert Geelkerken Afvaardiging RZV Gouda
Willem Elderenbosch Afvaardiging RZV Gouda
Chris ten Hoopen Afvaardiging Elfhoeven
Bertel Kolthof Afvaardiging Elfhoeven
Jaap de Vries Afvaardiging Elfhoeven
Zeilgids Kielboten :  zeilgids@roeienzeil.nl
Irene Zaalberg
Kielboot 0 :
Hans van der Kloes hansvanderkloes@gmail.com
 Martin weerstand  martinweerstand@kpnmail.com
Woensdagmiddagzeilen van A naar Beter :
Gardi Pieters Gardi@live.nl
 Herman Verzijl
h.verzijl@planet.nl
Coördinator Frieslandweekend :
Martin weerstand
martinweerstand@kpnmail.nl
 Mieke Hoogweg
miekehoogweg@gmail.com
Coördinator wedstrijdzeilen Randmeren:
Jan Willem Janse, Pieter de Haan wedstrijdzeilenrandmeren@roeienzeil.nl

 

Deze pagina wordt onderhouden door: de Zeilcommissaris