Zeilcommissie

Zeilcommissie: zeilcommissie@roeienzeil.nl
Willem van der Meij Zeilcommissaris zeilcommissaris@roeienzeil.nl
Esmee Baars Optimisten optimisten@roeienzeil.nl
Otto de Fraiture RS Feva’s rsfeva@roeienzeil.nl
Winand de Fraiture Splashes/Lasers lasers@roeienzeil.nl
Suzan Orlebeke Centaurs/Randmeren centaurs@roeienzeil.nl
Gardi Pieters Instructeurscoördinatoren zeilinstructeurs@roeienzeil.nl
Zeilmateriaal zeilmateriaal@roeienzeil.nl
Jan van den Berg Wedstrijdzeilen wedstrijdzeilen@roeienzeil.nl
Contact – Combi Rotterdam
Gert jan Kremers
Zeilinstructieweek: zeilinstructieweek@roeienzeil.nl
tbd Organisatie
tbd Organisatie
Mini Zeilweek: minizeilweek@roeienzeil.nl
Addy van der Knaap Organisatie
Gert Wijsman
 Willem Jan de Rooij
Coachzeilen: coachzeilen@roeienzeil.nl
Frank Bos Woensdagavond
Suzan Orlebeke Zaterdagmiddag
 Henk lenselink  Woensdagavond
Young Ones: jeugdbestuur@roeienzeil.nl
Jeugdbestuur Organisatie
Comité Goudse Zeilweek : zeilwedstrijden@roeienzeil.nl
Willem van der Meij Afvaardiging RZV Gouda
Geert Geelkerken Afvaardiging RZV Gouda
Jan van den Berg Afvaardiging RZV Gouda
Guus Koster Afvaardiging Elfhoeven
Bertel Kolthof Afvaardiging Elfhoeven
Jaap de Vries Afvaardiging Elfhoeven
Zeilgids Kielboten :  zeilgids@roeienzeil.nl
Irene Zaalberg
Kielboot 0 :
Hans van der Kloes hansvanderkloes@gmail.com
 Addy van der Knaap addy@vdknaap.org
 Herman Verzijl h.verzijl@planet.nl
Coördinator Frieslandweekend :
Marielle Cleophas
marielle@cleophas.biz

 

frieslandweekend@roeienzeil.nl.
Coördinator wedstrijdzeilen Randmeren:
Jan Willem Janse, Pieter de Haan wedstrijdzeilenrandmeren@roeienzeil.nl

 

Deze pagina wordt onderhouden door: de Zeilcommissaris