Zeilcommissie

Zeilcommissie: zeilcommissie@roeienzeil.nl
Willem van der Meij Zeilcommissaris zeilcommissaris@roeienzeil.nl
open Optimisten optimisten@roeienzeil.nl
Robin Arens Cadetten/RS Feva’s cadetten@roeienzeil.nl
Lucas Agema Splashes/Lasers lasers@roeienzeil.nl
Gert Wijsman Centaurs/Randmeren centaurs@roeienzeil.nl
Gardi Pieters, Martine de Fraiture, Winand de Fraiture Instructeurscoördinatoren zeilinstructeurs@roeienzeil.nl
Alex van Ommen Zeilmateriaal zeilmateriaal@roeienzeil.nl
Jan van de Berg Wedstrijdzeilen wedstrijdzeilen@roeienzeil.nl
Contact – Combi Rotterdam
Jan Geert Boeve jgboeve.69@gmail.com
Zeilinstructieweek: zeilinstructieweek@roeienzeil.nl
Stan Schouten Organisatie
Rein de Sauvage Organisatie
Mini Zeilweek: minizeilweek@roeienzeil.nl
Addy van der Knaap Organisatie
Gert Wijsman
 Willem Jan de Rooij
Coachzeilen: coachzeilen@roeienzeil.nl
Frank Bos Woensdagavond
Suzan Orlebeke Zaterdagmiddag
 Henk lenselink  Woensdagavond
Young Ones: jeugdbestuur@roeienzeil.nl
Jeugdbestuur Organisatie
Comité Goudse Zeilweek : zeilwedstrijden@roeienzeil.nl
Willem van der Meij Afvaardiging RZV Gouda
Geert Geelkerken Afvaardiging RZV Gouda
Jan van der Berg Afvaardiging RZV Gouda
Chris ten Hoopen Afvaardiging Elfhoeven
Bertel Kolthof Afvaardiging Elfhoeven
Jaap de Vries Afvaardiging Elfhoeven
Zeilgids Kielboten :  zeilgids@roeienzeil.nl
Irene Zaalberg
Kielboot 0 :
Hans van der Kloes hansvanderkloes@gmail.com
 Addy van der Knaap addy@vdknaap.org
Woensdagmiddagzeilen van A naar Beter :
Gardi Pieters Gardi@live.nl
 Herman Verzijl h.verzijl@planet.nl
Coördinator Frieslandweekend :
Marielle Cleophas
marielle@cleophas.biz

 

frieslandweekend@roeienzeil.nl.
Coördinator wedstrijdzeilen Randmeren:
Jan Willem Janse, Pieter de Haan wedstrijdzeilenrandmeren@roeienzeil.nl

 

Deze pagina wordt onderhouden door: de Zeilcommissaris